Zima i podnośnik koszowy

2020-03-05

Wynajem podnośnika Bytom centrum

 

Zimowe prace na wysokości

Zima to chyba najbardziej znienawidzona pora roku. Nie ma się czemu dziwić. Niskie temperatury, trudne warunki drogowe, szybko zapadający zmierzch i obfite opady śniegu, utrudniające poruszanie się po drogach. To wszystko może zniechęcać, a pracę trzeba jednak wykonać.

Do obowiązków zarządcy nieruchomości oraz ich właścicieli, należy zapewnienie bezpieczeństwa podczas zimy. W skład tych czynności wlicza się odśnieżanie chodników, dachów oraz usuwanie zwisających sopli z okapów i gzymsów. Niedopełnienie tych czynności grozi nałożeniem mandatu przez policję lub straż miejską, a kiedy dojdzie do wypadku, koniecznością pokrycia szkód. Jak tego uniknąć? Jest jeden, prosty i bardzo skuteczny sposób – wynająć podnośnik koszowy z obsługą.

Zima i podnośnik koszowy

To widok bardzo często spotykany w Polskich miastach. Podnośnik koszowy ustawiony pod kamienicą, sklepem lub biurowcem i ludzie, którzy z kosza strącają sople. W ten sposób można bardzo szybko i bezpiecznie pozbyć się groźnego problemu. Pracownicy zajmujący się strącaniem sopli, są oczywiście wyposażenie w niezbędne pomoce i narzędzia. Należą do nich bosaki, teleskopowe wysięgniki, miotły oraz łopaty. Zapewnia się również bezpieczeństwo pieszym, wyznaczając tymczasowo strefę bezpieczeństwa, w której ruch pieszych jest wstrzymany. Z uwagi na konieczność pracy, kiedy pod budynkiem nie ma samochodów, w okresie zimowym podnośnik koszowy pracuje w niestandardowych godzinach – wczesnym rankiem lub bardzo późnym wieczorem, a nawet nocą.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

503007779