Aktualności

Zwyżka i mycie dachu

2020-05-03

Wycinka drzew Katowice zwyżka 32 metry

W bogatym katalogu prac porządkowych wykonywanych z pomocą zwyżki, znajduje się m.in. mycie dachów. Kiedy dachy powinny zostać umyte? Z uwagi na czasochłonność tej czynności, jest ona wykonywana zwykle co kilka lat.

Więcej

 

Zimowa konserwacja sprzętu

2020-05-03

Wynajem zwyżki wolnobieżnej elektrycznej haulotte Bytom

Podnośniki koszowe powinny być przez cały czasu utrzymywane w najlepszym stanie technicznym. Jest to gwarancją bezpiecznej i wydajnej pracy oraz łatwej obsługi urządzenia. W naszej firmie dwa razy do roku przeprowadzamy kompleksowe przeglądy i serwis wszystkich podnośników. Pokrótce opisujemy jakie czynności się na niego składały.

Więcej

 

Zwyżka i serwis elektrycznych sieci napowietrznych

2020-04-04

Montaż reklamy Bytom

Zimowe wichury i oblodzenia są przyczyną dużej liczby awarii napowietrznych sieci energetycznych. Takie zdarzenia miały miejsce i w tym roku w wielu miejscach kraju. Najczęściej do awarii dochodzi na otwartych przestrzeniach, a także w pobliżu dużych skupisk drzew, które łamane wiatrem, przewracają się na przewody i słupy.

Więcej

 

Zima i podnośnik koszowy

2020-03-05

Wynajem podnośnika Bytom centrum

Zima to chyba najbardziej znienawidzona pora roku. Nie ma się czemu dziwić. Niskie temperatury, trudne warunki drogowe, szybko zapadający zmierzch i obfite opady śniegu, utrudniające poruszanie się po drogach. To wszystko może zniechęcać, a pracę trzeba jednak wykonać.

Więcej

 

Wynajem podnośnika 45m w Bytomiu

2020-02-04

Wynajem podnośnika 45m w Bytomiu

Wiele lat doświadczenia, setki zrealizowanych zleceń i  wciąć doskonalony park maszynowy. Tak działa wypożyczalnia podnośników koszowych ze Śląska. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszych usług, jeśli tylko jest potrzebny szybki wynajem podnośnika koszowego.

Więcej

503007779